כלים להתמודדות במחלת הסרטן

מחלת הסרטן מעוררת ברובינו רגשות קשים ומחשבה שהסרטן הינה מחלה קטלנית, שהריפוי כמעת בלתי אפשרי ותמיד יש סיכוי לחזרת המחלה בהמשך החיים. הפחד מהתסריט הקשה כל כך מובן ובטח משפיע גם על סיכוי להירפא.

רפואה קונבנציונלית – מחקרים רבים מראים קשר בין מידת האופטימיות של האדם הפוגש סרטן בחייו, לבין סיכויו להירפא ולהחלים בשלבים שונים של המחלה. מחקרים רבים מצאו את הקשר, והרפואה הקונבנציונלית שמה דגש על כך בשנים האחרונות. במרכזים רפואיים רבים ברחבי העולם, רופאים ואחיות נחשפים למחקרים  ועוברים הכשרה על חשיבותו של מצבו הנפשי של מבריאים מסרטן. ידוע גם על קשר בין כוחה של המערכת החיסונית לבין ההתפתחות של תאים סרטניים. 

NLP ודמיון מודרך – נפתחים מרכזי סיוע המעסיקים מטפלים פסיכותרפיסטים, דמיון מודרך וNLP. אונקולוגים רבים מפנים מבריאים מסרטן לטיפולי דמיון מודרך. 

לטכניקות של NLP ודמיון מודרך יש השפעה עמוקה על התת מודע ותאי הגוף, ומתוך אמונה רבה בכוחו של התת מודע  אני מסייעת למבריאים מסרטן ומשפחותיהם להתמודד עם מחלתם, עם מצב נפשם ואף להירפא.  

בני משפחה – כאשר אדם פוגש סרטן, לרוב הוא פוגש אותו לא לבד. האנשים הקרובים והמשפחה מתמודדים גם הם עם רגשות קשים מאוד כאשר חלה עליהם אחריות רבה לתמוך ביקר לבם ולהיראות חזקים. הטראומה הנפשית מלווה אותם יום יום, הם בעצמם זקוקים לסיוע ותמיכה נפשית כדי להמשיך ולתמוך. 

יש פתרון! 

אין צורך לעבור לבד את התקופה הקשה.

אשמח לקבל את הזכות לעזור ולסייע לכם !

בידיי יש כלים רבים גם כאחות, וגם כמאסטר טריינר ב NLP ודמיון מודרך, כלים שיאפשרו לך לקחת אחריות על תהליכי ריפוי ולצאת מתחושת חוסר אונים מול המחלה, לסייע לבני משפחה למצוא את התקשורת התומכת המתאימה ביותר ולהתמודד עם פחדים, אולי רגשי אשמה ועצב עמוק. 

אתם חווים קושי? אתם מתמודדים?

אני כאן בשבילכם, 

לקביעת פגישה